دولت هند به موسس فیس بوک اولتیماتوم داد + کونته هم پیشنهاد هدایت رئال مادرید را رد کرد- رسانه دنگ کرمانج

انتخاب: دولت هند اعلام کرد مدیرعامل و موسس فیسبوک موظف است هر چه سریعتر در خصوص وضعیت نشر اطلاعات کاربران خود پاسخگو باشد
انتخاب: دولت هند اعلام کرد مدیرعامل و موسس فیسبوک موظف است هر چه سریعتر در خصوص وضعیت نشر اطلاعات کاربران خود پاسخگو باشد.

بر مین اساس وزارت الکترونیک و ارتباطات هند بیانیه ای منتشر کرده و نوشته است: “دولت هند عمیقا نگران گزارش هایی از چنین وقفه ها و نقض هایی است.”وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات به دنبال یک توضیح از شفاف از سوی فیسبوک است. گزارشی دقیق و واقعی در مورد این موضوع است. فیس بوک تا 20 ماه ژوئن فرصت دارد پاسخ دهد. “

 هند به دنبال پاسخ فیس بوک در خصوص گزارش های به اشتراک گذاری داده ها بدون رضایت کاربران است.
بر همین اساس نیز هند از این شرکت درخواست کرده است تا روز 20 ژوئن(کمتر از 2 هفته دیگر)پاسخگوی اتهامات جدید خود باشد.

اخیرا گزارش های رسانه ای مطرح شده که ادعا می کند؛ فیس بوک دارای توافق نامه هایی مخفیانه با تولید کنندگان تلفن همراه بوده که اجازه می داده تولید کنندگان تلفن و دیگر دستگاه های هوشمند به اطلاعات شخصی کاربران ، دوستان کاربران، ویژگی های قومیتی،فرهنگی و نژادی آنان،آن هم بدون اجازه کاربران دسترسی داشته باشند.

——————-

خبرگزاری تسنیم:  رئال مادرید با آنتونیو کونته برای ارائه پیشنهاد هدایت این تیم در فصل آینده تماس گرفته است، اما این مرد ایتالیایی به کهکشانی‌ها گفته است که می‌خواهد به قراردادی که با چلسی دارد، احترام بگذارد و در لندن بماند
دلیل دیگر کونته هم نگرانی او از اخلاق کاری در رئال مادرید است که روی ستاره‌هایش تمرکز دارد و او چنین سیستمی را مناسب شیوه کاری خود نمی‌داند.

در صورتی که کونته به رئالی‌ها پاسخ مثبت می‌داد، آنها برای جذب او از چلسی باید به این باشگاه بابت یک سال که از قرارداد‌شان با سرمربی سابق یوونتوس باقی مانده است، 10 میلیون یورو غرامت می‌دادند.

کونته اما جز احترام گذاشتن به قراردادش با چلسی، دلایل دیگری برای رد پیشنهاد رئال مادرید هم داشته است که یکی از آنها نارضایتی از رویکرد باشگاه چلسی برای مذاکره با سرمربیان دیگر بدون مشخص کردن آینده این مرد ایتالیایی است.

اخیراً شایعاتی توسط نشریه مارکا مطرح شده بود مبنی بر اینکه رئال مادرید پس از دریافت پاسخ منفی از ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس به کونته روی آورده است و اکنون ظاهراً دومین مربی ایتالیایی هم به دلایلی به پیشنهاد هدایت قهرمان اروپا نه گفته است.

با خط خوردن نام کونته از فهرست گزینه‌های رئال مادرید، اکنون از مائوریسیو ساری، سرمربی سابق ناپولی و مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام به عنوان کاندیداهای هدایت کهکشانی‌ها نام برده می‌شود.

خبرگزاری تسنیم:  رئال مادرید با آنتونیو کونته برای ارائه پیشنهاد هدایت این تیم در فصل آینده تماس گرفته است، اما این مرد ایتالیایی به کهکشانی‌ها گفته است که می‌خواهد به قراردادی که با چلسی دارد، احترام بگذارد و در لندن بماند.

Posted on: ژوئن 13, 2018, by : dangkurmanj

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *