دراکسلر جانشین اوزیل در بازی با عربستان + فیس بوک، اطلاعات کاربرانش را به ۶۰ شرکت داد- رسانه دنگ کرمانج

خبرگزاری فارس: مسعود اوزیل به خاطر مصدومیت زانو امشب در آخرین بازی تدارکاتی ژرمن‌ها قبل از حضور در روسیه، غایب خواهد بود
براساس گمانه‌زنی هفته‌نامه کیکر، یولیان دراکسلر که در تیم پاری‌سن‌ژرمن فرانسه توپ می‌زند، جانشین هافبک آرسنالی ژرمن ها خواهد شد.

خبرگزاری فارس: مسعود اوزیل به خاطر مصدومیت زانو امشب در آخرین بازی تدارکاتی ژرمن‌ها قبل از حضور در روسیه، غایب خواهد بود.این خبر را شب گذشته فدراسیون فوتبال آلمان تایید کرد.

مسابقه دو تیم از ساعت ۲۲ در ورزشگاه بای‌آرنا لورکوزن آغاز خواهد شد.

——————-

خبرگزاری فارس به نقل از ونچربیت: پس از رسوایی مربوط به انتقال بدون اجازه اطلاعات ده ها میلیون نفر از کاربران فیس بوک به شرکت انگلیسی کمبریج آنالیتیکا، حالا مشخص شده این شرکت قرارداد مشابهی با حداقل چهار شرکت چینی داشته است
فیس بوک همچنین تاکید کرده قرارداد همکاری خود با هواوی را اواخر این هفته یه پایان می برد و در مورد سه قرارداد همکاری دیگر با شرکت های چینی نیز به همین نحو عمل خواهد شد.

شرکت لنوو سازنده انواع رایانه و شرکت چینی اوپو تولیدکننده گوشی های هوشمند و همین طور شرکت چینی تی سی ال از جمله حدودا 60 شرکتی هستند که در سراسر جهان به داده های خصوصی کاربران فیس بوک دسترسی داشته اند و قراردادهایی با این شرکت برای ارائه خدمات مشابه با فیس بوک به مشتریانشان منعقد کرده اند.

شرکت های مذکور بدون نیاز به کسب رضایت کاربران به داده های دوستان هر کاربر نیز دسترسی داشته اند. البته فیس بوک این مساله را رد کرده و آن را محدود به کاربران همراه دانسته و افزوده که نیمی از این قراردادهای همکاری به پایان رسیده است.

خبرگزاری فارس به نقل از ونچربیت: پس از رسوایی مربوط به انتقال بدون اجازه اطلاعات ده ها میلیون نفر از کاربران فیس بوک به شرکت انگلیسی کمبریج آنالیتیکا، حالا مشخص شده این شرکت قرارداد مشابهی با حداقل چهار شرکت چینی داشته است.

از جمله شرکت های طرف قرارداد با فیس بوک در چین می توان به هواوی اشاره کرد که سومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان است و سازمان های اطلاعاتی آمریکا به علت نگرانی های امنیتی در حال تحقیقات در مورد عملکرد آن هستند.

Posted on: ژوئن 17, 2018, by : dangkurmanj

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *