انفجار منزل در خیابان کارگر جنوبی + مهم‌ترین چالش ترکیب تیم ملی حل می‌شود؟- رسانه دنگ کرمانج

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار گاز در طبقه پنجم یک واحد مسکونی خبر داد.

جلال ملکی با اشاره به انفجار منزل در خیابان کارگر جنوبی گفت: ساعت ۱۳:۴۳ ظهر امروز یک مورد آتش سوزی و انفجار نرسیده به میدان حر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد
خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار گاز در طبقه پنجم یک واحد مسکونی خبر داد.

جلال ملکی با اشاره به انفجار منزل در خیابان کارگر جنوبی گفت: ساعت ۱۳:۴۳ ظهر امروز یک مورد آتش سوزی و انفجار نرسیده به میدان حر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش به سرعت در حال سرایت به بخش های دیگر هم بود که با اقدامات به موقع آتش نشان ها آتش کنترل شد. در این حادثه یک نفر خانم ۴۳ ساله مصدوم و تحویل عوامل اورژانس شد..

وی افزود: تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد ساکنین منزل پس از دو روز به خانه که برمی گردند کلید روشنایی منزل را روشن می کنند. از آنجا که گاز آشپزخانه نشت کرده بود با زدن کلید، انفجار رخ می دهد.

وی افزود: بلافاصله ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. در کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشخص شد واحدی ۱۲۰متری افنجار شدیدی رخ داده و قدرت انفجار به حدی بوده که پنجره آشپزخانه به سه کوچه دورتر پرتاب شد.

——————-

خبرآنلاین: کارلوس کی‌روش هنوز برای انتخاب هافبک دفاعی به تصمیم نهایی نرسیده است.

سعید عزت‌اللهی بازی اول جام‌جهانی مقابل مراکش را از دست داده و در حال حاضر فقط حضور اجسان حاج صفی در پست هافبک دفاعی برای تیم‌ملی ایران در این بازی قطعی است
حتی این شایعه وجود دارد که کی‌روش می‌خواهد از روزبه چشمی در کنار احسان استفاده کند که البته با توجه به علاقه کارلوس به مدافع استقلال بعید نیست. اتفاقی که اگر رخ دهد از آن سمت باید منتظر حضور یکی از بین پژمان منتظری و سیدجلال حسینی در کنار مرتضی پورعلی‌گنجی باشیم.

با این حال می‌شود از بازی‌های دوستانه هم فهمید که کی‌روش بیشتر سعی دارد جانشینی در این پست برای سعید پیدا کند تا در بازی اول خلا او پر شود.

خبرآنلاین: کارلوس کی‌روش هنوز برای انتخاب هافبک دفاعی به تصمیم نهایی نرسیده است.

سعید عزت‌اللهی بازی اول جام‌جهانی مقابل مراکش را از دست داده و در حال حاضر فقط حضور اجسان حاج صفی در پست هافبک دفاعی برای تیم‌ملی ایران در این بازی قطعی است.

Posted on: آوریل 9, 2018, by : dangkurmanj

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *