انتشار رندر‌های از Moto C۲ و C۲ Plus موتورولا + توصیه‌های خواندنی «تیم کوک» به دانشجویان- رسانه دنگ کرمانج

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: انتشار رندرهای جدید حکایت از آن دارد که موتورولا دو دستگاه از سری Moto C2 را در دست آماده‌سازی دارد

وبسایت نقدستان – شهروز چرکچی: انتشار رندرهای جدید حکایت از آن دارد که موتورولا دو دستگاه از سری Moto C2 را در دست آماده‌سازی دارد.

آن‌طور که از رندرهای جدید مشخص است نسل دوم گوشی‌های سری Moto C از طراحی مشابه با محصولات سال قبل بهره‌مند خواهد شد اما بهینه‌سازی‌های متفاوتی را در بخش طراحی شاهد هستیم. در نمای جلویی، ترکیب 16 به 9 سنتی را شاهد هستیم.

انتشار رندر‌های از Moto C۲ و C۲ Plus موتورولا

با درنظر گرفتن این امر که گوشی‌های سری موتو سی سال 2017 در ماه می رونمایی شدند به نظر می‌رسد تا پایان ژوئن شاهد رونمایی رسمی از مدل جدید این محصولات باشیم. در بخش مولفه‌های سخت‌افزاری، هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در دست نیست اما به نظر می‌رسد این دو محصول جدید در دسته‌ای پایین‌تر از محصولات سری Moto E5 قرار خواهند گرفت.

موتورولا به عنوان برند زیر مجموعه لنوو اولین گوشی‌های هوشمند از سری Moto C را پیش روی مشتاقان قرار داد که در کنار مدل پلاس آن قرار گرفت. حالا رندرهای جدیدی از دو محصول جدید این شرکت یعنی Moto C2 و Moto C2 Plus منتشر شده است.

——————-

خبرگزاری مهر: تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل روز گذشته با حضور در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه دوک در دورهام کارولینای شمالی توصیه های خواندنی به آنها ارائه کرد
به گزارش مک رومورز، وی از فارغ التحصیلان این دانشگاه خواست به جای آنکه شرایط فعلی و موجود را بپذیرند، متفاوت فکر کنند تا دستاوردهای تازه ای داشته باشند.

تیم کوک خود در سال ۱۹۸۸ از دانشگاه دوک فارغ التحصیل شده و هم اکنون نیز عضو هیات امنای این دانشگاه محسوب می شود.

تیم کوک گفت شما باید تلاش کنید تا دنیا را بهتر از چیزی که امروز هست کنید و پا جای پای رهبران شرکت های فناوری مانند استیو جابز و غیره بگذارید. وی در بخش دیگری از سخنان خود از تعهد اپل به حفظ محیط زیست و حریم شخصی کاربران خبر داد.

مدیرعامل اپل تصریح کرد: روند پیشرفت به میزان چشمگیری تسریع شده و به مدد فناوری هر فرد ابزار و توانایی ساختن جهانی بهتر را داراست. لذا ما در بهترین شرایط تاریخی زندگی می کنیم و من شما را تشویق می کنم تا از قدرتی که در اختیار دارید، به بهترین نحو استفاده کنید. تلاش کنید دنیا را قبل از ترک به جای بهتری مبدل کنید.

خبرگزاری مهر: تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل روز گذشته با حضور در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه دوک در دورهام کارولینای شمالی توصیه های خواندنی به آنها ارائه کرد.

به گفته تیم کوک بزرگترین چالش زندگی پی بردن به این مساله است که چه زمانی باید عقلانیت متعارف را کنار گذاشت و لذا هر چه جهان امروز به ارث گذاشته را نپذیرید و برای ارتقای خود تا حد امکان تلاش کنید و بدانید تحول زمانی حاصل می شود که افراد جرات پذیرش چیزهای متفاوتی را پیدا کنند. جرات متفاوت فکر کردن را داشته باشید.

Posted on: می 29, 2018, by : dangkurmanj

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *